Základní údaje o společnosti Freyssinet CS, a.s.

Akciová společnost FREYSSINET CS vznikla v roce 2011 vstupem nového vlastníka, francouzské firmy Freyssinet do bývalé společnosti SM 7, a.s., která působila na českém a slovenském trhu více než 15 let v oblasti předpínání betonových konstrukcí a geotechniky.

Freyssinet CS V průběhu roku 2022 došlo k integraci společností Eurovia a SMP CZ. Výsledkem integrace těchto společností je „nová“ majetková struktura: Akcionáři společnosti Freyssinet CS jsou SOLETANCHE FREYSSINET (Francie) a VINCI CONSTRUCTION CS a.s.(Česká republika). Každá z těchto společností vlastní polovinu akcií. Oba subjekty patří do nadnárodní skupiny VINCI Construction, která je největší skupinou v oblasti stavebnictví na světě.

Společnost FREYSSINET CS přináší na trh předpínací systém Freyssinet, který je po dlouhá léta vyvíjen a neustále zdokonalován a který je propracován pro využití v nejrůznějších aplikacích nejen v novostavbách, ale i při opravách na rekonstrukcích staveb.

Freyssinet CS Kromě toho přináší Freyssinet i řadu nových, u nás někdy nepříliš známých a používaných technologií, což se může stát inspirací pro projektanty i investory při hledání optimálních řešení při návrhu projektů. Z nich je možné vyzdvihnout zejména systémy pro sanace a rekonstrukce konstrukcí a rovněž pro jejich zesilování.

Tyto systémy, založené na dlouholeté zkušenosti firmy Freyssinet, představují celou řadu jedinečných technologických postupů a materiálů a jsou komplexním řešením pro sanace, opravy, rekonstrukce a zesilování veškerých typů stavebních konstrukcí. Tyto systémy jsou zahrnuty pod značku Foreva, která představuje nejvyšší záruku kvality díla.

Dalším novým segmentem v aktivitách Freyssinet CS je prodej a montáž všech typů ložisek pro mosty a inženýrské konstrukce. V sortimentu je nepřeberné množství typů hrncových, kalotových i elastomerových ložisek, vyráběných na zakázky přesně podle požadavků zákazníka. Nechybí ani speciální ložiska pro velké posuny, otáčení a vysouvání konstrukcí ani ložiska s možností výškové rektifikace.

Tvorba webových stránek Creative Studio s.r.o.,
redakční systém 4site CMS